latviešu blogeri - blogs - Lookforsmile.com

Čau, visiem! Saņemu drosmi, lai restartētu blogošanu. ;) Šobrīd ir pāris idejas prātā pārmaiņām, ceru, ka jums tās patiks tik pat ļoti, cik man patīk jau tagad. :)

Iepriekš Par mani lapā rakstīju, ka šī ir Lookforsmile.com 3.0 versija un, ka ceru, ka šī būs tā, kas noturēsies uz palikšanu. Bija tuvu, bet ir sajūta, ka nākamo bloga posmu, kas tuvojas vajadzētu tomēr nodēvēt par Lookforsmile.com 3.1. Viss vēl aizvien ir miglā tīts priekš manis (ko darīt, kā to darīt, kad to darīt utt), bet esmu apņēmības pilna turpināt blogot. :) Jo jāsaka, ka šo pēdējo mēnesi, kura laikā blogošana mazliet apsīka, man ļoti tās pietrūka.

Kā redzat, ir nomainījušās tēmas par  kurām plānoju rakstīt. Manā plānā ir dalīties ar idejām, kā būt laimīgākam cilvēkam, kā justies pilnīgam un harmoniskam. Viss tas caur manu pieredzi, jo gadu laikā esmu uzkrājusi pāris vērtīgas atziņas šajā jomā. ;) Tāpat arī vienmēr esmu mīlējusi eko-tematiku, bet nekad neesmu īsti iedziļinājusies, tāpēc izlēmu, ka varētu veidot blograkstus saistībā ar to – uzzināt kaut ko jaunu priekš sevis un dalīties ar iegūtajām zināšanām ar jums arī. :)

Paturēju DariPats sadaļu, jo man patīk DariPats projekti. :) Es varbūt nenodarbojos ar rokdarbiem tik bieži, cik gribētos, bet esmu droša, ka nākotnē būs vismaz pāris projekti, ar kuriem padalīties. Trakas DariPats idejas manī mājo jau kopš tīņu vecuma :D, dažas tika pat realizētas dzīvē. Bet šeit vēlos dalīties ar foršiem DariPats projektiem, kuri droši vien nebūs pasauli mainoši, bet varētu kalpot par iedvesmu jums un man. :)

Tas arī viss manam atgriešanās ierakstam! :) Tiekamies drīz un turpini smaidīt – Pavasaris ir klāt! :)

Es ļoti novērtētu, ja komentāru sadaļā uzrakstītu tēmas vai idejas par ko labprāt uzzinātu vairāk saistībā ar sevis-mīlestību, sevis-pieņemšanu, jušanos laimīgam utt. Visas tēmas par laimīgu dzīvi, kurās vēl ir kādas neskaidrības. :)

                            Sveicieni,

                              Madara

Apdzīvoju arī sociālos portālus – nāc ciemos un tiekamies iekš Instagram vai Twitter! :) Vai sūti man ziņu uz e-pastu! :) Lookforsmile ir arī facebook lapa, varbūt tiekamies tur?

Share this post with friends! :)
Author

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of