Pamesta lidmašīna, piedzīvojums - blogs - Lookforsmile.com

Tā kā es vēl aizvien neesmu nonākusi pie gala lēmuma, kāds būs šī bloga galvenais fokuss, pieturēšos pie tā, ko es zinu. Un es zinu, ka vēlos, lai šis interneta nostūris ir patiess.

Līdz ar to, lūk, pāris melnbaltas bildes no neliela rudens piedzīvojuma. Es un mana draudzene, mēs devāmies meklēt pamestu lidmašīnu, kopumā bez nekāda iemesla, tīras intereses pēc. Varbūt tas jau ir pietiekams iemesls? Izpētīt, iepazīt, iegūt jaunu pieredzi un redzēt kaut ko tādu, ko pirms tam neesi redzējis. Turklāt, mums patīk piedzīvojumi, pat maziņie. Ak, šī enerģija, adrenalīns un sajūsma, ko tie rada! Tas liek man justies dzīvai, laimīgai un pārliecinātai. Laikam jau mans neizpētītais dabīgais areāls ir būt kaut kur ārā, kur es nekad neesmu bijusi.

lidmašīna - blogs - Lookforsmile.com
Foto @The.Zane

Piedzīvojums pamesta lidmašīna - blogs - Lookforsmile.com

piedzīvojumi ārā, pamesta lidmašīna - blogs - Lookforsmile.com

Pamesta lidmašīna - blogs - Lookforsmile.com

Pamesta lidmašīna Latvijā - blogs - Lookforsmile.com

.

Un daži manis noķertie fotokadri. :) (Zemāk)

Melnbalta fotogrāfija sieviete - blogs - Lookforsmile.com

melnbalts foto, pamesta lidmašīna - blogs - Lookforsmile.com

BET! Lai piedzīvotu vislabākos piedzīvojumus, vajag vislabāko kompāniju, vai ne? Vajag kādu, kuram ir līdzīga gaume un sportiskā sagatavotība, kāds kurš nav čīkstīgs, garlaicīgs un nerunā par daudz. Un kāds ar kuru tu jūties ērti. Vismaz šie ir kritēriji, kas labi raksturo to, kāds piedzīvojumu draudziņš ir vispiemērotākais man.

Pirms atrodi, ir jāmeklē. Man liekas, ka šī atziņa lieliski raksturo piedzīvojumus, jo piedzīvojumi bieži rodas meklējot un kļūdoties, kā arī tā ir iespēja izbaudīt mirkli un ceļu līdz mērķim. Diezgan atbilstošs teiciens arī dzīvei kopumā, man šķiet. Mēs visi gribam sasniegt savus mērķus (jeb kaut ko atrast), bet lai tos sasniegtu, pie tiem vispirms ir jāstrādā (jeb jāmeklē).

Ah, kas par filosofisku traktātu. :D Jebkurā gadījuma, ceru, ka kaut ko no tā arī izbaudīji. ;) Tagad pastāsti, vai Tev arī patīk piedzīvojumi? Vai Tu atstāj piedzīvojumus dabā citiem un pieturies pie mierīgas atpūtas pludmalē? Kā arī, mani ļoti interesē uzzināt, kādām īpašībām ir jāpiemīt Tavam piedzīvojumu draudziņam?

                           Sveicieni,

                            Madara

Apdzīvoju arī sociālos kontus – nāc ciemos un tiekamies iekš Instagram vai Twitter! :) Vai sūti man personīgu ziņu uz e-pastu! :)

Share this post with friends! :)
Author

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of