look for smile - dators, plānotājs, flomāsteri

Ir pagājuši vairāk nekā divi mēneši, kopš es pēdējo reizi veicu ierakstu. Divas nedēļas pirms Ziemassvētkiem es pametu savu iepriekšējo blogošanas vietni, lai koncentrētos uz Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanu. Janvāris paskrēja vēja spārniem un nepameta sajūta, ka „Ak jel, jaunais gads jau ir sācies, tik daudz, kas bija ieplānots, bet vēl nekas nav izdarīts”. Tāpat arī man radās atziņa, ka Janvāris ir savā ziņā „tukšs” mēnesis. Pēc decembra, kas ir pilns ar ballītēm, lietām, ko darīt (vai pirkt), organizēšanu, plānošanu, ēšanu, dzeršanu un vienkārši svinēšanu, janvāris liekas nedaudz blāvs un tukšs. Nav ballīšu, daudz mazāk naudas nekā decembra sākumā, Jaunā gada apņemšanās prasa gribasspēku, bet, godīgi, vienīgais, ko gribas ir atpūsties no atpūtas. To es arī darīju. Varbūt nedaudz pārāk depresīvā veidā, bet jebkurā gadījumā, labas domas un idejas pie manis atnāca. ;)

Būt sev pašam – darīt to, ko patiesi izbaudi.

Esi tu pats. Ir klišejiski tā teikt, bet lielākā daļa no mums tāpat nezina, ko nozīmē būt sev pašam. Varbūt tāpēc, ka mūs ir tik viegli ieteikmēt vai varbūt tāpēc, ka mēs nemitīgi maināmies. Mums pašiem ir jātur līdzi sev – kas es biju pirms diviem gadiem, tā nav tā pati persona, kas tagad raksta šo ierakstu. BET cauri gadiem ir lietas, kas nekad nemainās. Piemēram, tas, ka man patīk rakstīt un lasīt, zīmēt un gleznot, un darīt rokdarbu lietas. Vai tas, ka man rūp apkārtējā vide un cilvēki. Tas ir tas, kas tu esi. Līdz ar to, būt sev pašam – darīt to, ko patiesi izbaudi. Kas tevi iedvesmo, kāds pat varētu teikt. ;)

Es zinu, ka tikai mans viedokli ir svarīgs, jautājumos, kas skar mani.

Es zinu, ka tikai mans viedokli ir svarīgs, jautājumos, kas skar mani. Un tas ir, kā tev vajadzētu reaģēt, ja kādam ir, kas negatīvs sakāms par tavām dzīves izvēlēm vai jebko citu. Ah, priekš manis, šis nav viegli, jo es reizēm esmu pāārāk jūtīga, tas ir kaitinoši pat man pašai. Tomēr, es jūtos tā, ka beidzot ļauju sev augt un darīt lietas tikai savā labā. Es esmu darījusi DAUDZ tāpēc, ka vajadzēja vai tāpēc, ka kāds vai sabiedrība gaidīja no manis, ka es tā darīšu. Vairs ne, draugi, esmu pati savas dzīves noteicēja! ;)

Justies labi vietā, kur es esmu, ir top-1 prioritāte.

Atpūties, kad tev ir laiks atpūsties. Pēdējā laikā man ir bijis gana daudz laika atpūsties, bet lielāko daļu no tā es pavadīju stresā, ka es nedarīju „to, kas ir jādara, ko man vajadzēja darīt pēc dažādiem priekšrakstiem”. Turpmāk justies labi vietā, kur es esmu, ir top-1 prioritāte.

Pacelsim glāzes par to, ka darām to, kas mums patīk un, ka darām to atkal un atkal!

Dari lietas, kas tev patīk un tev nekad nebūs jāstrādā. Tas ir iemesls, kāpēc man patīk šis blogs, es uztveru to kā darbu, bet izbaudu strādāt tajā tik ļoti, ka man nav nekas pretī pavadīt vakarus un nedeļas nogales uzlabojot šo vietni. Tomēr, pavasaris tuvojas (tā runā) un saulesgaisma un siltais laiks varētu izvilināt mani ārā, prom no datora. :) Nu tad, pacelsim glāzes par to, ka darām to, kas mums patīk un, ka darām to atkal un atkal! :)

Kāds bija tavs janvāris? Dalies pārdomās! :)

                                                      Sveicieni,

   Madara

<a href=”http://www.bloglovin.com/blog/13575005/?claim=9rxkadrp36w”>Follow my blog with Bloglovin</a>

Share this post with friends! :)
Author

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of