krāsaina dzīvojamā istaba - look for smile
Attēls no pixabay.com

(Attēli ir tikai skaistas interjera un dizaina elementu fotogrāfijas, ko atradu un kuras man iepatikās)

Pēdējā laikā es nodarbojos ar jauna dzīvokļa meklēšanu. Jup, kaut kad pavisam drīz es pārceļos. Neesmu mainījusi mājas veselus 6 gadus! ;) Es biju viens no tiem bērniem, kas bērnībā daudz pārcēlās. Es gan nebiju tik laimīga, lai mainītu dzīvesvietas pa visu pasauli, pārsvarā mēs vienkārši mainījām dzīvokļus Rīgā, tikai vienu reizi pārcēlāmies no vienas pilsētas uz citu, no Cēsīm uz Rīgu. Pagaidām es esmu dzīvojusi 8 dažādās vietās + vasaras mājas. Viena no manām draudzenēm, viņa visu savu mūžu ir nodzīvojusi vienā vietā. Es nevaru iztēloties, kā tas ir, kad visapkārt katru dienu man ir bērnības atmiņas. Mani bērnības brīži ir sasaistīti ar vietām, kur esmu dzīvojusi, dažādas vietas stāsta dažādus stāstus par kādu manu dzīves periodu. Jebkurā gadījumā, esmu laimīga, ka mana dzīve tā izvērtās! Tagad daudzos Rīgas rajonos jūtos kā mājās, nevis tikai vienā nostūrī, kur uzaugu.

krāsaini spilveni uz veca krēsla - look for smile
Attēls no pixabay.com

Īstenībā, es gribēju ar jums dalīties ar smieklīgiem dzīvokļu meklēšanas stāstiem. :D Jo, aakk jeell, kādus tik sludinājumus cilvēki neliek. Man ir divi favorīti šobrīd. :D Pirmais, tas ar nejēdzīgajām bildēm: pirmā bilde – tualetes pods, otrā – virtuve (šī ir ok :D), trešā – saimnieces selfijs vannas istabas spogulī ar zibspuldzi, un, jā, tas nebija tā, ka viņa stāv vannas istabas durvīs un bildē var redzēt visu vanna istabu un selfijs ir kaut kur dziļi fotogrāfijā iekšā. Nekā tāda, tas bija pavisam tuvu un bildē varēja redzēt tikai saimnieci un spoguli ar rāmi. Jo tas ir tik svarīgi īrniekiem?

zila siena, kumode, bilde ar mājām, augs - look for smile
Attēls no pixabay.com

Otrais, tie sludinājumi, kas piedāvā dzīvokļus izīrēt tikai sievietēm. Man šķiet, ka tas nav īsti .. (nevaru atrast īstos vārdus :D) normāli. Es nekad tādiem sludinājumiem nezvanītu, varbūt es vienkārši esmu par dzimumu līdztiesību (vismaz dzīvokļu īrē). Var jau būt, ka puiši, dzīvokļu īrnieki, ir vienkārši drausmīgi. Vidusceļš, vismaz daži pieļauj iespēju, ka varētu izīrēt dzīvoklī arī pāriem. Jēj, aizņemtajiem puišiem! Bet vistrakākais, pēc manām domām, bija dzīvoklis centrā, par ļooti zemu īres maksu, sludinājumā bija tikai divas rindiņas un viena no tām bija, ka TIKAI sievietes ir aicinātas atsaukties uz sludinājumu. Tas neizklausās pēc tīra īres sludinājuma, vai tad ne? It kā jau nekas nelegāls, es zinu, bet, ak jel, cilvēki ir traki!!!

Balta viesistaba - look for smile
Attēls no pixabay.com

Nu lūk, tas ir par dzīvokļa meklēšanu, kāda ir tava pieredze? Varbūt tev ir kāds ieteikums vai arī tu zini, kādu labu, brīvu vietu, ko Rīgā izīrē? ;)

                           Sveicieni,

                               Madara

Share this post with friends! :)
Author

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Madara - Look for smileMadika Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Madika
Guest
Madika

Kad es meklēju dzīvokli, mans favorīts bija virtuve un dušas kabīne virtuves stūrī :)) Un par tādu dzīvokli prasīja laikam kādus 200 eiro :D Tādu nemanīji? Kāds tomēr būs paņēmis :))