bērzu sulas - blogs - Lookforsmile.com

Pūpoli - blogs - Lookforsmile.com

Attēli uzņemti pavisam sen. Šis ir 2011. gada pavasaris. Pati esmu pārsteigta cik sen tas ir jau! :O Tajā laikā gāju foto kursos, no tā arī iedvesma doties dabā un fotografēt. :)

Biju prom tik ilgi! :O Pat nezinu, kā tā gadījās. :D Bija gan idejas, gan bildes, bet ieraksti kā nerakstījās, tā nerakstījās. Motivācijas trūkums? Vai tomēr iedvesmas neesamība? Varbūt abi. Varbūt vienkārši pavasara nogurums – ziema ir beigusies, bet pavasaris īsti vēl nav sācies, un ķermenim trūkst vitamīnu un minerālvielu, jo ziemas rezerves beidzot ir iztukšotas. Tāpat arī martā jau vajadzētu būt redzamām dažām no pozitīvajām pārmaiņām uz kurām cerējām, kad izveidojām Jaunā Gada apņemšanās sarakstu. Un martā Jaunais gads vairs nav jauns, beidzot gads ir vienkārši gads un līdz ar to ir 100% laiks beigt vākt informāciju un motivāciju un laiks darboties, lai 2016. gadu padarītu par vislabāko gadu kāds līdz šim pieredzēts, kā mēs visi klusībā cerējām pirmajā janvārī. ;)

Pavasara nogurums - blogs - Lookforsmile.com

Pumpurs - blogs - Lookforsmile.com

Pumpurs, dzīves atziņas - blogs - Lookforsmile.com

Jā, šķiet, ka mans motivācijas trūkums rodas no tā, ka ir laiks darboties. Bet ar ko tad sākt? Tas ir mans klupšanas akmens. Ir lielie sapņi un idejas, bet KĀDS IR PIRMAIS SOLIS, lai tos sasniegtu? Vai Tu zini savu pirmo soli? Es ceru, ka jā! :) Protams, lai vispār domātu par pirmo soli ir jāzina mērķis, ko vēlies sasniegt, bet tā jau ir cita runa.

Pavasara ziedi - blogs - Lookforsmile.com

Pavasaris, daba, Latvija, pārdomas - blogs - Lookforsmile.com

Esmu domātāja. Ir bail izdarīt nepareizo izvēli, lai gan zinu, ka nav nemaz tādas lietas, kā nepareizā izvēle. Man vienkārši šķiet, ja sāku virzīties vienā virzienā, nav vairs atpakaļ ceļa. Esmu izveidojusi saistības un viss. Kaut gan tā taču nav taisnība, vai ne? Ir daudz labāk DARĪT un darot secināt, kas patīk/nepatīk.

Zivs mute, daba - blogs - Lookforsmile.com

Kā Tu jūties martā? :) Vai esi jau izdarījis kaut ko, lai piepildītu Jaunā Gada apņemšanās? :) Jebkurā gadījumā, vēl jau ir laiks! ;)

                                 Sveicieni,

                                  Madara

Apdzīvoju arī sociālos portālus – nāc ciemos un tiekamies iekš Instagram vai Twitter! :) Vai sūti man ziņu uz e-pastu! :)

Share this post with friends! :)
Author

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of