tumši zila kleita - blogs - Lookforsmile.com

Pēc tam, kad biju publicējusi iepriekšējo ierakstu ar rudens bildēm, atcerējos, ka man ir VĒL saulainas rudens bildes, kuras gribēju publicēt, bet viss notika kā parasti un nodoms piemirsās. Līdz ar to ceļu tās gaismā tikai tagad. Ja es vērīgs, pamanīsi, ka šīs fotogrāfijas ir no tās pašas fotosesijas, no kuras izmantoju attēlus profila bildēm sociālajos kontos un šeit blogā. Lai vai kā, man likās, ka šīs bildes ir gana lieliskas, lai paskatītos uz tām vēl mazliet ilgāk un ievietotu atsevišķā rakstā. ;)

apģērbs, zila kleita - blogs - Lookforsmile.com

zila kleita, koša rota - blogs - Lookforsmile.com

Tā kā iepriekšējais ieraksts iznāca tāds nedaudz depresīvs (ja arī ne depresīvs, tad visādā ziņā ne prieka pilns un iedvesmojošs (droši drīkstat mani apstrīdēt :D )), es izlēmu, ka šis ieraksts jātaisa daudz gaišāks un priecīgāks.

Vizuālais tēls, zila kleita - blogs - Lookforsmile.com

Vizuālais tēls, pūkaina jaka - blogs - Lookforsmile.com

Apšaubīt sevi. “Uuu, tas nemaz nav gaiši vai priecīgi”, Tu varētu domāt. BET, ja es dalos ar savām atziņām un domām, kā kļūt par laimīgu un pašpietiekamu cilvēku, tas jau kļūst krietni gaišāk un iedvesmojošāk, vai ne? Es noteikti neteiktu, ka esmu vispārliecinātākā par sevi persona pasaulē, pat ne Rīgā, bet es lēnām attīstos šajā virzienā. Ceru, ka man pievienosies!

Vizuālais tēls, kleita - blogs - Lookforsmile.com

vizuālais tēls, mode - blogs - Lookforsmile.com

Lūk, arī mani padomi, kā noticēt sev:

1. Tu esi lielisks! Jā, reizēm ir grūti tam noticēt, bet tā ir taisnība. Tu varbūt tagad domā: “KĀ gan viņa var to apgalvot, ja mani nemaz nepazīst?” Atbilde ir pavisam vienkārša. Tu esi šeit. Uz šīs Zemes. Tas nozīmē, ka Tev ir jēga, Tev ir mērķis, jo VISIEM cilvēkiem ir talanti, dabas dotas dāvanas un viena vai vairākas darbības nišas, kurās viņi jūtas kā zivs ūdenī. Tas ir fakts. Jo ātrāk to pieņemsi, jo ātrāk varēsim virzīties tālāk uz otro punktu.

zila kleita, pūkaina jaka - blogs - Lookforsmile.com
Vizuālā tēla detaļas: Kleita – oodji, Jaka – nezināms, Rota – Mango, Rokassprādzes – Lindex, Zeķubikses – Lindex, Zābaciņi – Vagabond.

2. Kad esam tikuši skaidrībā ar pirmo punktu, varam pāriet uz otro – Atklātību. Un ar atklātību es nedomāju nekontrolētu savu domu pārvēršanu vārdos. Būt atklātam nenozīmē teikt visu, kas uz mēles. Ar atklātību es šoreiz domāju – būt atklātam pret sevi pašu.

Bieži, kad mēs domājam, ka apkaunojam sevi citu priekšā, īstenībā mēs apkaunojam sevi sevis priekšā. Diezgan nesakarīgi, vai ne? Redzi, ja arī citi Tevi vērtē un nosoda, Tu esi tas, kuram ir jāsadzīvo ar domu, ka citi Tevi nosoda. Ja Tu pats sevi nenosodi, vai citu nosodījums var Tevi aizsniegt? NĒ. Galvenais visā procesā ir būt atklātam pret sevi. Pat tad, ja nosodi sevi, esi vismaz atklāts pret sevi, ka nosodi sevi un ka pats arī esi tas, kurš bojā sev dzīvi. Esi patiess par to, kas Tev patīk un kas nepatīk, vismaz iekšēji. Tas ir pats svarīgākais – BŪT GODĪGAM PRET SEVI. Kad Tu spēj neemocionāli būt patiess pret sevi, Tu sajutīsi kā Tevī ieplūst pašpārliecība, jo beidzot Tu kļūsi par cilvēku par kuru vienmēr esi vēlējies kļūt. Un sajutīsies brīvs un iedvesmots, jo vairs nebūs jēga izpatikt citiem vai izlikties. PATIESUMS IR BRĪVĪBA. Un mēs visi gribam būt brīvi, vai ne?

zila kleita, mode - blogs - Lookforsmile.com

3. Noliec sevi savas dzīves centrā. Šaubas par saviem spēkiem nāk no nespējas tikt līdzi ekspektācijām, ko uzstādi Tu pats, sabiedrība, vecāki utt. BET, kad Tu PATS esi savā dzīves centrā, Tu esi īstais valdnieks. Triks ir NOTICĒT, ka Tev tiešām ir vara pār savu dzīvi (jo būsim atklāti, Tu esi vienīgais, kuram tiešām ir šī vara, kārtējais fakts, kuru jo ātrāk pieņemsi, jo labāk). Kad tas ir izdarīts, šaubas par sevi kļūst tikai par pagātnes ēnu. Ņemt savu dzīvi savās rokās nozīmē zināt, ka visus lēmumus, kurus Tu pieņem, Tu pieņem apzināti. Saki NĒ, kad gribi un saki JĀ, kad gribi. Tu vari izlemt darīt JEBKO, ko vēlies, jo… tā ir Tava dzīve. Tu viņu vadi un esi vienīgais šoferis. VIENĪGAIS. Un, protams, šis punkts atgriežas pie punkta nr.2, jo, ja nebūsi patiess pret sevi, Kā Tu zināsi, kurus lēmumus pieņemt?

zila kleita - blogs - Lookforsmile.com

 Lūk arī 3 nelieli mani padomi. Tagad gan nevaru saprast, vai man izdevās ietērp savu ideju un domu labi saprotamos vārdos, bet ļoti ceru, ka kaut kas uzrunāja un visu varēja apmēram saprast. :D Tāpat arī atceries, lūdzu, ka neesmu psihologs, šie ir vienkārši mani dzīves novērojumi.

Paldies @the.Zane par lieliskajām bildēm! :) Ja interesē iedvesmoties no skaistiem fotoattēliem, iesaku iečekot @the.Zane instagram kontu! ;)

Vai Tev ir kādas metodes, kā tiec galā ar šaubām? Dalies komentāros, jo labprāt uzzinātu vēl padomus un pieredzes no citiem! :)

                                Sveicieni,

                                      Madara

Apdzīvoju arī sociālos kontus – nāc ciemos un tiekamies iekš Instagram vai Twitter! :) Vai sūti man personīgu ziņu uz e-pastu! :)

Share this post with friends! :)
Author

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of