Dzimšans diena, novecošana, roze - blog - Lookforsmile.com

Sekojot tradīcijai, ko pagājušajā gadā aizsāku, rakstu ilustrē fotogrāfijas ar dzimšanas dienā saņemtajiem ziediem! :)

Es ilgi domāju, vai gribu rakstīt ierakstu veltītu dzimšanas dienai. No vienas puses, kāda jēga. :D Man nav nekādu lielu atziņu, ar kurām dalīties, vai padarīto lietu saraksts vai “lietas, kuras izdarīt līdz nākamajai dzimšanas dienai”. No otras puses, dzimšanas diena ir ļoti svarīga diena katra cilvēka dzīvē. Tā ir tā diena gadā, kad pret tevi izturas kā pret karalieni un vari sajusties kā labākais cilvēks pasaulē. :D Labi, es varbūt neeedaudz pārspīlēju. ;) Bet, ja viss notiek, kā tam vajadzētu, dzimšanas diena ir diena, kura ir piepildīta ar pozitīvismu, komplimentiem un laime sajūtu. Un turpinot uz šī viļņa, tā kā dzimšanas diena man izvērtās lieliska, gribēju padalīties ar savu prieku arī blogā. UN tas ir veids, kā vēl mazliet pagarināt svētku sajūtu. :)

Dzimšanas diena, novecošana, tulpe - blogs - Lookforsmile.com

Dzimšanas diena, hiacinte - blogs - Lookforsmile.com

dzimšanas diena, frēzijas, vecums - blogs - Lookforsmile.com

Es atļaušu jums minēt, cik gadu man apritēja 18.februārī. ;) Mazs mājiens, cilvēki itin bieži kļūdās minot manu vecumu, pēdējo reizi pārbaudīts dzimšanas dienā. Bet tas tāpat ir tikai skaitlis, vai ne? Dzimšanas dienā vajadzētu svinēt dzimšanu nevis “CIK TEV GADU?”, kam mēdz sekot vērtējums, vai es izskatos atbilstoši saviem gadiem vai nē. :D Tas mani uzjautrina, kurš izdomāja, kā cilvēkam ir jāizskatās savos divdesmit, trīsdesmit, četrdesmit utt.

Turpinot par vecumu, esmu elastīga šajā ziņā. Es domāju, ka simtgadīgas omes, kuras nebaidās izmantot kāpnes ir tikai normāli. Es nedomāju, ka tas būtu jāuztver ar jautājumu: “Wow, Tavā vecumā..?”. Tas tikai rosina cilvēku domāt, ka, jā, manā vecumā jau sen vajadzēja būt kapā vai kustēties maksimāli maz… Es domāju, ka enerģiskiem, veciem cilvēkiem ir jāizsaka komplimenti, kas nav saistīti ar vecumu, piemēram, Man patīk Tava enerģija! Super nodarbošanās! Lielisks hobijs! utt. Bet, ko gan es zinu, kādus komplimentus grib dzirdēt veci cilvēki. :D Es neesmu veca.

Dzimšanas dienas rozes - blogs - Lookforsmile.com

Es pat nezinu, kāpēc sāku runāt par veciem cilvēkiem. :D Bet cilvēku vērtēšana pēc vecuma, ko viņiem vajadzētu darīt vai nevajadzētu, pastāv visos dzīves posmos. Līdzīgi kā vērtējums, kā cilvēkam vajadzētu izskatīties konkrētā vecumā. Lai gan es uzskatu, ka “vecumam atbilstoši” ir viens no muļķīgākajiem izteicieniem, es neatbalstu pieaugušos, kuri uzvedas bērnišķīgi un nenobrieduši. Bet tā droši vien ir cita saruna, jo es šobrīd vairāk runāju par pašizpausmi, būšanu patiesam un laimīgam, nevis par bezatbildību.

dzimšanas dienas kūka - blogs - Lookforsmile.com
Dzimšanas dienas kūka – pārsteigums. Mīļš paldies cepējai! ♥ :) un TIK SUPERĪGS kūkas garnējums, vai ne? :)

Un pašās beigās gribu pateikt LIELU paldies saviem draugiem un ģimenei, kas darīja man šo dienu tik īpašu! BUČAS! ? ❤

Kā ir ar Tevi? Vai izskaties *vecumam atbilstoši* :D vai esi ar mani vienā katlā, un cilvēki nespēj noteikt Tavu vecumu?

                                Sveicieni,

                                 Madara

Apdzīvoju arī sociālos portālus – nāc ciemos un tiekamies iekš Instagram vai Twitter! :) Vai sūti man ziņu uz e-pastu! :)

Share this post with friends! :)
Author

Leave a Reply

3 Comments on "Novecošanas likumi un dzimšanas diena"

avatar
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Paula Sigita
Guest
Nebiju kādu laiciņu lasījusi Tavu blogu, tādēļ tikai tagad šo rakstu izlasīju, bet varu piebilst, ka arī es savā dzimšanas dienā piedzīvoju smieklīgus gadījumus par vecumu “atbilstību”. :) Lai gan mans draugu loks mainās, un tas ir piedodams, ka daži no draugiem īsti nespēj noticēt tam skaitlim, bet vissmieklīgāk bija, kad vecākā brāļa draudzene pajautāja man par gadiem, un brālis tajā brīdī gandrīz aizrijās, iesaucoties: “Cik??? Manai mazajai māsiņai jau ir tik daudz??” :D Viņš laikam domāja, ka tikai viņam kļūst vairāk gadu. :D Un katru reizi Anglijā, kad esmu pie māsas, kura arī ir vecāka par mani, vienmēr piedzīvoju… Read more »
Zane
Guest

Superīgas puķu bildes un kūka! Un prieks par labi pavadītajiem svētkiem! :))