daba Lapegles čiekurs - blogs - Lookforsmile.com

Par šī ieraksta tapšanas ideju man jāpateicas Lily Kate no Jolihuse.com, jo viņa uzaicināja mani piedalīties blogeru birkā, ko pati izveidoja. Ja ir interese vari apskatīt arī viņas blogu un atbildes uz šiem pašiem jautājumiem (angļu valodā). :)

Kā arī pie šī ieraksta izbaudiet dabas bildes, kas uzņemtas šogad, dienu pēc Ziemassvētkiem.. :)

Mežroze augļi - blogs - Lookforsmile.com

1. Kaut kas, ko Tu nekad vairs nedarītu. Vidusskola. :D Es nebiju sajūsmā par garlaicīgajām stundām un nespēju būt sev pašai, jo es biju pārāk nobijusies no nosodījuma – skolotāju, klasesbiedru un manis pašas.

2. Ja Tu varētu izmainīt vienu lēmumu, ko es esi pieņēmis/-usi, kas tas būtu? Lēmums sākt dzert kafiju ikdienā.

3. Vai viss notiek pēc plāna? Kāds plāns? :D Mans plāns pēc vidusskolas bija kļūt par dejotāju/deju skolotāju/režisori. Augstskolā es aizgāju mācīties bioloģiju, bet šobrīd strādāju mārketingā/rakstniecībā. Līdz ar to, jā, savas dzīves plānošana man ir izdevusies lieliski! :D Bet, godīgi sakot, es vairāk sapņoju, nevis plānoju. Ir atšķirība. Man arī nebija ticības saviem sapņiem/plāniem un manis pašas spēkiem. Tas beidzās ar to, ka mētājos starp profesijām un darba vietām..

Mežrozīte daba - blogs - Lookforsmile.com

4. Labākā dāvana, ko jebkad esi saņēmis/-usi? Liela zābaku kaste pilna ar lentītēm, bantītēm un citām lietām, kas noder dāvanu dekorēšanā. Saņēmu šo dāvanu vismaz pirms 6 gadiem, bet izmantoju vēl aizvien.

5. Ja Tu varētu apstādinātu laiku jebkurā brīdī savā dzīvē, kad tas būtu? Vēl ne. Varbūt 25, 26? Pajautā ma pēc pāris gadiem. :D

6. Nedaudz kaunos par to, ka vēl aizvien… jūtos, kā maza meitene ik pa laikam.

Egle čiekurs daba - blogs - Lookforsmile.com

7. Ja Tev būtu iespēja padzert kafiju ar 3 jebkuriem cilvēkiem, kas būtu šie cilvēki? Hmm.. Šis ir grūts jautājums. Es īpaši nesajūsminos par “zvaigznēm” vai slavenībām, līdz ar to neraujos satikties ar aktieriem vai politiskajām figūrām. BET es labprāt satiktu “parastos” cilvēkus, kuri dalās ar savu dzīvi internetā.

Es labprāt padzertu kafiju ar Zoellu, jo es skatos viņas video un man liekas, ka viņa ir ļoti jauks un jautrs cilvēks, ar kuru kopā pavadīt laiku. Un es sabužinātu viņas mīlīgo un vislabāk audzināto mopsi. :)

Es labprāt iedzertu kafiju arī ar Odriju no befrassy.net, jo es labprāt uzzinātu, ko vairāk par viņu,. Jāatzīst gan, ka viņa mani nedaudz biedē, bet tas nav iemesls, lai nesatiktos uz kafiju. ;) Un es samīļotu arī viņas foršo, pūkaino sunīti, kurš ir tādas sugas, kura man ļoti patīk.

Vēl es labprāt iedzertu kafiju ar Matiasu un Amandu, jo man šķiet, ka viņi ir jautri, patīkami cilvēki un, man šķiet, ka mums varētu būt daudz kas kopīgs.

Es labprāt šim sarakstam vēl pievienotu citus blogerus un youtūberus.. BET jautājums bija tikai par 3 cilvēkiem un es jau plānoju pievienot vēl ceturto.. ;)

Ziemassvētku vecīti. Es būtu sajūsmā apciemot Ziemassvētku vecīti Ziemeļpolā. Būtu lieliski, ja šis tēls būtu īsts! Mēs dzertu kakao (jo Ziemassvētku vecītis nedzer kafiju) kamīna priekšā un viņš man stāstītu jautrus stāstus no iepriekšējiem Ziemassvētkiem. Un viņa sieva, protams, mums pievienotos un arī daži svarīgākie rūķi. Un viņi visi man stāstītu par to, kāda ir rūķu dzīve, kāda ir ikdiena Ziemeļpolā un citas maģiskas un parasta lietas.

dabas foto - blogs - Lookforsmile.com

8. Kuru blogierakstu Tu nekad nepublicēsi? Man ir pāris blogierakstus, kurus esmu it kā uzrakstījusi, bet nepublicējusi, bet tie šobrīd vairs nav aktuāli, tāpēc var teikt, ka man nav tādus ierakstu, kurus vienkārši tur “Nepublicēts” sadaļā pie sagatavēm.

9. Kas Tev patīk/nepatīk tajā, ka esi meitene/puisis? Man patīk acīmredzamais – pucēšanās, rūpes par izskatu, iespēja izmantot dekoratīvo kosmētiku, iespēja audzēt garus matus un lakot nagus. Man patīk arī rūpēties par māju un viesiem, padarīt māju mājīgu. Mana mīļāka lieta gan tajā, ka esmu sieviete ir tas, ka esmu sieviete un visu ko daru, daru sievišķīgi, jo citādāk es nemaz nevaru. Man patīk būt jūtīgai, gādīgai, intuitīvai, uzmanīgai.. Neesmu droša, ka šīm īpašībām ir ļoti liels sakars ar būšanu sievietei, bet tomēr.. ;) Un man varētu nepatikt tieši tas, kas patīk, jo mūsdienās daudzas meitenes grib būt kā puiši. Pucēšanās, jūtība un gādība bieži tiek nomelnota par “pārāk ārišķīga un dumja”, vāja un “nepietiekami ambicioza jeb tikai sieviete”. Es varētu turpināt vāvuļot par šo tematu. :D

Ziemassvētku lampiņas - blogs - Lookforsmile.com

10. Ko Tu gribētu zināt? Visu. Es gandrīz nejokoju. :D Bet šobrīd? Visu par Bioloģiju, franču, vācu, spāņu valodu un savu dzīves mērķi.

11. Kas Tev liek justies sāvaktai/veiksmīgai? Darbs un cerīga, gaiša nākotne.

Daba sūnas akmens - blogs - Lookforsmile.com

12. Dīvainākā diskusija, kas Tev bijusi šonedēļ? Hmm… Es pat nezinu. Man šķiet, ka atbildēt uz šiem random jautājumiem ir diezgan dīvaini.. :D

13. Vai Tu tiec uztverts/-a nopietni? Atkarīgs no tā vai es pati sevi uztveru nopietni.

Ķērpis Xanthoria parietina - blogs - Lookforsmile.com

14. Ja es ļauju dusmām vaļu.. Hahaa, tas nav ne skaisti, ne man patīk ļaut dusmām vaļu. Es kliedzu, metu lietas, speru, varu pateikt kaut ko ļaunu arī. Bet godīgi, es ceru vairs nenonākt tik zemu, ka man tā jādara. Tā vietā es cenšos neuzkrāt dusmas jau no sākta gala. Izlaist ārā, kamēr vēl tas ir iespējams mierīgā veidā. Man patīk uzzināt savu dusmu iemeslu, jo dusmas bieži rodas no bezspēcības sajūtas un citām lietām, un, kad esmu noskaidrojusi kāds ir cēlonis, tad varu risināt to.

15. Kādi cilvēki Tevi pievelk? Neparasti. Jautri. Dziļi. Neticīgie šai sistēmai. Inteliģenti. Draudzīgi. Optimistiski. Gādīgi. Labi. Laipni. Atvērti. Gudri. Jauki. Ceļotāji. Tie, kuri domā citādāk un nebaidās domāt ar savu galvu un pieņemt savu lēmumus un pieņēmumus. Tie, kuri zini, ka “Noslēpums” strādā. Piedzīvojumu meklētāji.

Daba soliņš - blogs - Lookforsmile.com

Jautājumu atbildēšanas stafeti nododu tālāk Zanei, Leldai (angļu val) un Luīzei (angļu val). :) Veiksmi dāmas! :) Atsūtiet gatavo blogierakstu linkus! ;) un arī visi citi, kuri vēlas pievienoties un atbildēt uz jautājumiem, nekautrējieties un ķerieties pie darba! :)

                               Sveicieni,

                                Madara

Apdzīvoju arī sociālos kontus – nāc ciemos un tiekamies iekš Instagram vai Twitter! :) Vai sūti man personīgu ziņu uz e-pastu! :)

Share this post with friends! :)
Author

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of