Oranžs džemperis - blogs - Lookforsmile.com

dienasgrāmatas ieraksts, oranžs džemperis - blogs - Lookforsmile.com
Uuuun, jā. Man bija fotosesija ar begoniju. :D

Sveiki, foršie cilvēki! Pagājusī nedēļa (vai nedēļas) nebija tā vieglākā. Trūka iedvesmas (tāpēc arī šīs otrdienas ieraksts izpalika), jutos vienkārši ne īpaši labi un dzēru (Vai domājat vīnu? :D nē, nē, nē!!) pārāk daudz kafijas, lai justos dzīvīgāk. Kā arī aktīvi meklēju, kāds tad galu galā būs šī bloga mērķis/tematika un ne tikai bloga, meklēju arī ko tad īsti darīt dzīvē kopumā. Laikam jau jo vairāk domā, jo mazāk saproti. :D Tas tā īsumā par to, kā man pēdējā laikā veicies. Nav TIK priecīgi, bet tāds ir mans plūdums. Vienu brīdi pilna idejām un enerģiju un nedēļu vēlāk visas idejas liekas muļķīgas un enerģijas līmenis ir zems. Un tad, pēc kāda laika, atkal viss ir kārtībā. Labi, varbūt mans ritms nesadalās TIEŠI nedēļās, bet jūs sapratāt domu. Es pati domāju, ka daļēji vainīgi ir TIE hormoni, nu, sieviešu lietas. Vajadzētu savējos sabalansēt vairāk. :D Ir idejas?

Begonija, mode - blogs - Lookforsmile.com

Oranžs džemperis - blogs - Lookforsmile.com

Begonija un oranžs džemperis - blogs - Lookforsmile.com

Sarkans džemperis mode - blogs - Lookforsmile.com

Pļāpas un oranžs džemperis - blogs - Lookforsmile.com

Vēl pēdējā laikā lasu padomus par tēmu “Kā izveidot labu blogu” un šajos rakstos bieži ir minēts, ka blogam ir nepieciešama diezgan šaura niša, lai tas būtu veiksmīgs (visādā ziņā, lai blogs varētu izaugt veiksmīgs ātrāk nekā vairāku gadu laikā). Un, protams, blogam jāpienes arī kvalitatīvs saturs, kas varētu būt noderīgs lasītājiem. BET, kāpēc es to stāstu. :D Jo man patīk viegli, pļāpīgi ieraksti (kas būtu pretēji tam, ko iesaka blogošanas padomdevēji). Man patīk ieraksti, kur cilvēks izsaka savas domas un pastāsta, kas jauns viņa dzīvē – tādi īsteni stāsti no dienasgrāmatas. Labi, teikšu atklāti, mani neinteresē lasīt par to, ko citi blogeri ir ēduši, dzēruši un kur bijuši, mani vairāk interesē viņu domās, emocionālais fons, pieredzes. Šādus ierakstus man patīk gan lasīt, gan rakstīt. Viens no maniem mīļākajiem ierakstiem, ko pati esmu sarakstījusi sadaļā “ikdienišķas pļāpas” ir šis. Par laika apstākļiem. :D Nav gluži dziļi emocionāli izjusts, bet viegls un gaišs. Patiesībā īstajā dzīvē es neesmu īpaši pļāpīga. Es gribētu gan būt viens no tiem cilvēkiem, kuram sarunas tēma kabatā nav jāmeklē. Bet, nē, ne vienmēr. Tas ir, es varu papļāpāt, bet ir daudz vieglāk, ja cilvēks, ar kuru runāju, ir pļāpīgāks par mani. ;)

Fotografēšana Nikon - blogs - Lookforsmile.com

Lūk, divi paragrāfi uzrakstīti par neko. :D Ceru gan, ka kaut nedaudz likās interesanti. :)

Kāda tipa blogieraksti Tev patīk vislabāk? Vai arī padalies ar, pēc tavām domām, galveno padomu, kas būtu jāņem vērā VISIEM blogeriem! :)

                              Sveicieni,

                                  Madara

Apdzīvoju arī sociālos portālus – nāc ciemos un tiekamies iekš Instagram vai Twitter! :) Vai sūti man ziņu uz e-pastu! :)

Share this post with friends! :)
Author

Leave a Reply

4 Comments on "Pēdējā laika pļāpas"

avatar
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
RedStar7
Guest

Man patīk ieraksti, kuri ir personīgi, kuros atklājas autora personība, uzskati, dzīve, vērtējums.
Manuprāt, tāda padoma visiem blogeriem nemaz nevar būt. Mēs katrs esam tik individuāli, katram ir savs mazais vai lielais mērķis blogošanā.

Gribu uzdot jautājumu, kurš man ienāca prātā jau pirmajā reizē, kad ievēroju tavu blogu. Kāpēc tu raksti blogu?