Dators, klades, pildspalvas, blogošana - blogs - Lookforsmile.com

Pēdējā laikā ir iznācis iesaistīties lielākā vai mazākā komunikācijā ar citiem blogeriem. Gribēju padalīties ar savu nelielo pieredzi un domām! :)

plānotājs, pildsalva, dators, blogošana - blogs - Lookforsmile.com

Pirmkārt, WOW, cik daudz blogotāju pasaulē ir. Tas ir prātam neaptveroši. Protams, es nezinu visus blogerus un neesmu lasījusi visus blogus. Man ir sajūta, ka blogu iepazīšana ziņā, esmu redzējusi tikai mazu, mazu daļiņu no tā, kas ir pasaulē. Lai gan pēdējā laikā esmu iepazinusies un apmeklējusi diezgan daudz blogu. Un tur jau tā lieta, es ZINU, ka tas ir tikai mazumiņš. Ka pasaulē ir vēl un vēl, un vēl. Godīgi sakot, nestāstu jau nekādus jaunumus, vai ne? Bet man vienmēr ir bijis grūti aptvert,cik LIELA pasaule patiesība ir, gan blogošanas, gan reālā.

klades, lampa, blogošana - blogs - Lookforsmile.com
Gribi zināt noslēpumu? ;) Kladē pa kreisi rakstu visu, kas saistīts ar šo blogu – pārdomas, shēmas, idejas rakstiem utt. UN šīs klades tika iemūžināt jau agrāk blogā, redzēji? Pirmo reizi, kā iegādātas. Meklē šeit!

Vislabāk blogošanā man patīk iepazīt daudz dažādus cilvēkus. Un tas pat nenozīmē tiešu komunikāciju twitterī, komentāru sadaļā vai e-pastā. Diezgan daudz var uzzināt par cilvēku jau no viņa bloga. Blogam vienmēr cauri var saredzēt cilvēka personību, ja ne visu, tad vismaz kādu daļu no tās. Sākot no bloga dizaina un beidzot ar bildēm un rakstītajiem vārdiem. Tas ir kā iepazīt tuvāk pilnīgus svešiniekus – kas viņi ir, kas viņiem patīk un nepatīk. Ir forši! Esmu diezgan sajūsmināta par iespēju iepazīt tik daudz cilvēku.

pildspalvas, plānotājs, dators, blogeri - blogs - Lookforsmile.com
Krāsainās pildspalvas izmantoju ne tikai pierakstiem plānotājā, bet arī mazu mākslas darbu radīšanā! :) Vairāk lasi šajā rakstā! :)

Es redzu internetu, kā īstās pasaules reprezentāciju un blogerus, kā īstās dzīves cilvēku reprezentāciju. Ko es ar to gribu teikt, blogeri visbiežāk savos blogos atveras, atklājas. Līdz ar to ir iespēja iepazīt cilvēka dvēseli, raksturu, iekšējās domas. Tas ir daudz patiesāk un sirsnīgāk nekā vienkārši iepazīties ar svešinieku sabiedriskajā transportā. Tātad, lasot blogus, Tu vari tiešām uzzināt, kādi cilvēki šajā pasaulē ir, kā viņi dzīvo un kā viņiem sokas!

Padalies savās domās, vai Tev arī ir kādas pārdomas par blogošanu?

                             Sveicieni,

                              Madara

Apdzīvoju arī sociālos portālus – nāc ciemos un tiekamies iekš Instagram vai Twitter! :) Vai sūti man ziņu uz e-pastu! :)

Share this post with friends! :)
Author

Leave a Reply

3 Comments on "Prātojums par blogošanu"

avatar
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Madara
Guest

Blogu tiešām daudz, un aug ar vien vairāk kā sēnes pēc lietus. Tik otrs ir – cik tie kvalitatīvi un aktīvi. Un arī pa kategorijām var sadalīt. Es sāku rakstīt nu jau laikam būs 4 vai pat 5 gadi atpakaļ. Manējais blogs vairāk ietilpst rokdarbu kategorijā. Un taisnība- kopš sāku blogot esmu iepazinusi ļoti daudz rokdarbu blogus. Nu jau kuro gadu vasarā mums ir blogeru – rokdarbnieču saiets. No virtuālām blogeru draudzenēm jau iepazītas daudzas dzīvē. Un tas ir tik aizraujoši un interesanti. Ja virtuāli pazīstamas spējam apvienoties un dzīvē noorganizēt daudz interesantu un aizraujošu pasākumu.
Madara no Puķuzirni.
http://pukuzirnis.blogspot.com/

RedStar7
Guest

Es par šo tēmu ierakstīju pie sevis:
http://stacija.org/blogosfera/