dzīvesstils, rūtaini svārki - blogs - Lookforsmile.com

zeķes virs ceļā, rūtaini svārki - blogs - Lookforsmile.com

mode, t-krekls, rūtaini svārki - blogs - Lookforsmile.com

melna cepure ar bumbuli - blogs - Lookforsmile.com

vizuālais tēls - blogs - Lookforsmile.com

melns t-krekls, stils - blogs - Lookforsmile.com

Liela rota, melns t-krekls - blogs - Lookforsmile.com

mode, rūtaini svārki, melns t-krekls - blogs - Lookforsmile.com

Lielisks outfits. Šis gan ir tāds apģērbu ansamblis, ko es parasti nevelku, bet, man šķiet, ka man tīri labi piestāv. Fotogrāfijas, starp citu, ir uzņemtas Ziemassvētku brīvdienās. Un, ja nemaldos, tad nākamajā dienā jau sacēlās vējš un pazeminājās gaisa temperatūra. Un dienu pēc tam jau uzkrita pirmais sniegs. :D Es tikai gribu atzīmēt, ka šis bija pēdējais brīdis outfita fotogrāfiju uzņemšanai ārā, jo, kā jau zināt, kopš tā laika Latvijā ir iestājusies ziema! :) -10⁰C un zemāk plus sniegs. Jeeej, ziemai! Labi, ziemai nav ne vainas. Ja a) ir sniegs; b) man ir piemērots (silts) apģērbs. Tā kā esmu dzimusi ziemā.. vai man vispār ir par ko sūdzēties? ;) Turklāt, esmu ievērojusi, ka cilvēki, kuri ir dzimuši ziemā nav tik jūtīgi pret aukstumu, kā cilvēki, kuri ir dzimuši siltākos gadalaikos. Kā Tev liekas? Ah, bet saules gaisma gan man patīk. Ziemā, vasarā, pavasarī vai rudenī. Saule ir mans mīļākais gadalaiks! :) He he, sarunas par laika apstākļiem. :D Bet man patīk parunāt par laika apstākļiem arī īstajā dzīvē. Pat ar tiem cilvēkiem, ar kuriem nav grūti atrast sarunu tematu. :) UN tas ir lielisks sarunu temats ar kuru aizsākt sarunu vai uzturēt esošo. Jo, galu galā, laika apstākļi – tā ir viena lieta, kas mums visiem ir kopīga! ;)

Tā lūk. Ko Tu vari piemetināt manām pļāpām par laika apstākļiem? :) Kā Tu izbaudi tikko atnākušo ziemu? :) Ar prieku un ragaviņām vai biezu segu, tējas krūzi un sapņiem par vasaru?

                                 Sveicieni,

                                Madara

Apdzīvoju arī sociālos kontus – nāc ciemos un tiekamies iekš Instagram vai Twitter! :) Vai sūti man personīgu ziņu uz e-pastu! :)

Share this post with friends! :)
Author

Leave a Reply

2 Comments on "Rūtainie svārki un laika apstākļi"

avatar
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Zane
Guest

Ieraugot info par ierakstu Twitterī un bildi, pirmā doma bija – īsta #badAssČiepa! ;) Patīk, kā Tev izskatās! :)