Ziema, pļava, sniegs - blogs - Lookforsmile.com

Par bildēm.. Kopumā es neesmu dabas fotogrāfe, BET kad tu redzi sarmu kā šī.. kā lai nefotografē? Varbūt man IR jākļūst par dabas fotogrāfi? Kā Tev liekas (raksti komentāros!) ;) ?

Sveiki un laipni lūgti 2016. Gadā! :) Vēlu jums visiem laimi, prieku un piepildītu gadu! Esiet laipni ne tikai pret citiem, bet arī pret sevi. Priekā par lielisku gadu!

Sarma, sniegs, čemurziedis - blogs - Lookforsmile.com

koki sniegs sarma zari - blogs - Lookforsmile.com

Tātad, baltā lapa, par kuru runāju šajā ierakstā, ir klāt. Es jūtos apņēmības pilna, svaiga un motivēta mainīties. Es vienmēr esmu pārņemta ar pārmaiņām. :D Laikam nekad īsti neesmu apmierināta ar to, kas ir šobrīd, ar sevi, ar saviem sasniegumiem. Nu nav tik slikti kā izklausās, es vienkārši vienmēr gribu visu uzlabot. Uzlabot sevi, savu ikdienas dzīvi, savu darbu, šo blogu… utt. Tomēr ir tik viegli atkal ieslīgt savos vecajos ieradumos, vai ne? Tad nu iedomājos, ka varētu padalīties ar jums savos padomos, kā veiksmīgi īstenot savas Jaunā gada apņemšanās. :)

Mežroze sniegs Latvija daba - blogs - Lookforsmile.com

Mežrozes augļi sniegs daba - blogs - Lookforsmile.com

1. Apņemšanās sarakstus taisi īsus. Man šķiet, ka pirmā kļūda, kuru pieļaujam pierakstot savas apņemšanās, ir uztaisīt apņemšanos sarakstu pēc iespējas garāku. Jo mēs taču gribu visu un uzreiz, vai ne? Šogad es savu mērķu sarakstu sadalīju 4 daļās – personīgi, profesionāli, izglītība, gada moto. Un tad katrā sadaļā pievienoju ne vairāk kā 3 apakšpunktus. Patiesība ir tāda, jo mazāk punktu Tavā sarakstā būs, jo lielāka iespēja, ka tos sasniegsi. It sevišķi tad, ja tavi mērķi ir lieli un laiku un enerģiju apēdoši. Esi pietiekami reālistisks savu mērķu plānošanā, ja nopietni vēlies tos sasniegt!

Lapa ziemā, daba - blogs - Lookforsmile.com

2. Izliec atgādinājumus ar saviem mērķiem. Noliec savu Jaunā gada apņemšanās sarakstu uz galda darbā vai mājās, ieliec to kabatā vai plānotājā. Pārlasi savu sarakstu katru dienu, lai atgādinātu sev, kāpēc Tu to dari. Taviem mērķiem vajadzētu Tevi iedvesmot!

Ķērpji, skrūve, ziema, daba - blogs - Lookforsmile.com

3. Izveido plānu. Tikai savus mērķus pārlasot, neko nesasniegsi. Es nopietns sakarā ar saviem mērķiem un izveido soli pa solim plānu, kā sasniegt savas Jaunā gada apņemšanās. Nezini ar ko sākt? Ieraksti pirmo punktu kā “izpētīt tēmu” vai “Palasīt vairāk literatūru par tēmu” utt. Saprati ideju. Kā arī nebaidies šobrīd atstāt tukšu plānu tālai nākotnei, fokusējies uz pirmajiem soļiem. Kad pirmie soļi būs zināmi un izdarīti, jau zināsi, kādi būs nākamie. Nesatraucies, ja neesi saplānojis VISU gadu, to arī šobrīd nevajag! Tikai pārliecinies, ka izpildi pirmos soļus un atceries vienmēr pievienot nākamos!

sniegs, ķērpji, ziema - blogs - Lookforsmile.com

Sniegpārslas tuvplānā, ziema, sniegs - blogs - Lookforsmile.com

Tā lūk! Šie ir punkti pēc kuriem pati vados, plānojot savu gadu šogad. Cerams, ka Tev mani padomi noderēs. Padalies komentāros ar savējiem! :) Kā arī, ja vēlies gūt kādu atbalstu savu plānu īstenošanā, nekautrējies un sūti man twītu vai raksti epastu. :) Noteikti atbildēšu ar kaut ko iedrošinošu! :)

                                  Sveicieni,

                                  Madara

Apdzīvoju arī sociālos kontus – nāc ciemos un tiekamies iekš Instagram vai Twitter! :) Vai sūti man personīgu ziņu uz e-pastu! :)

Share this post with friends! :)
Author

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of