Sejas krēmi atsauksmes - blogs - Lookforsmile.com
Foto no Pixabay

Tātad, es gribēju izveidot vēlmju sarakstu ar kosmētikas produktiem, ko labprāt iegādātos vai priecātos, ja Ziemassvētku vecītis paliktu zem eglītes, BET beigu beigās izrādās, ka daži produkti, par kuru izmēģināšanu biju domājusi, satur parabēnus un citas neforšas lietas vai veic izmēģinājumus uz dzīvniekiem. Līdz ar to šo produktu ražotāji tika izsvītroti no mana saraksta un tā vietā, piedāvāju jums iepazīties ar 2 produktiem, kurus esmu pārbaudījusi un kuri ir SUPERĪGI un 2, ko labprāt izmēģinātu.

.

Gusto persiku roku krēms

Mm.. šis ir man mīļākais roku krēms no visiem jau vismaz divus gadus! Tā sastāvdaļas ir organiskas izcelsmes, izcelsmes vieta ir Latvija un pats krēms smaržo LIELISKI. Un ne tikai smaržo lieliski, tas lieliski mitrina rokas un nagu kutikulas (manējās vienmēr ir tik sausas..), rokas kļūst patīkami maigas un pabarotas ilgu laiku (atšķirībā no dažiem roku krēmiem, kuri liekas, ka ādu beigās sausina nevis mitrina). Šo krēmu (un citu Gusto produkciju) var iegādāties RIMI klēts nodaļā un esmu redzējusi arī pāris citos ekoveikalos, bet visa informācija, kur atrast ir pieejama viņu mājaslapā. :)

Kosmētika roku krēms - blogs - Lookforsmile.com
Foto no Gusto.lv

.

MADARA Moon flower tonējošais fluīds

Šis fluīds iekļuva mana vēlmju sarakstā, pirmkārt, tāpēc ka pārdevēja MADARAs veikalā iedeva man paraudziņu. Tā kā, kosmētikas veikali, dodiet cilvēkiem paraudziņus! ;) Otrkārt, man patika produkts. :D Es nekad neesmu lietojusi tonālo krēmu, man vienmēr licies, ka tonālais krēms ir pārāk biezs un izskatās pārāk nedabīgi (priekš manis). Mūsdienās gan ir visādi forši varianti arī tonālajam krēmam, BET par tonējošo fluīdu. Ir sajūta, ka tas ir viegls sejas krēms, kas vizuāli nogludina sejas ādu. Tam cauri vēl aizvien var redzēt sejas ādas sīkumus (pumpas, rētas, pigmentāciju utt), līdz ar to, jā, tas nenomaskē nesmukumus tik labi, kā tonālais krēms, bet tas ir tas, kas man viņā arī patīk. Viņš nemanāmi padara sejas ādu starojošāku un tu izskaties tāpat kā pirms tam tikai … labāk.

sejas krēms kosmētika - blogs - Lookforsmile.com
Foto no madaracosmetics.lv

.

Pāriesim pie produktiem, kurus es gribētu izmēģināt..

Mossa barojošs antioksidantu dienas krēms (ar lāceni)

Neesmu šo mēģinājusi, bet izklausās lielisks! :) Ja iemēģināšu, noteiktu jums arī pastāstīšu. No Mossas esmu lietojusi micelāro ūdeni un biju apmierināta, un ieteiktu arī citiem, līdz ar to domāju, ka sejas krēmam arī vajadzētu būt labam. Kā arī, Mossa ir MADARA cosmetics meitas uzņēmums, tā kā tas veicina uzticamību arī šim zīmolam.

Sejas krēms - blogs - Lookforsmile.com
Foto no mossacosmetics.lv

.

Mossa atjaunojošs acu krēms (ar kazeni)

Es vienkārši gribu iemēģināt acu krēmu.. :D Vai ir vēl ko piebilst? Bet godīgi, es nemaz īsti nezinu ar ko acu krēms atšķiras vienkārši no sejas krēma. Tas ir daudz maigāks vai…? Visādā ziņā, ja zini vairāk, priecājos, ka paskaidrosi man komentāros!

eko sejas krēms - blogs - Lookforsmile.com
Foto no mossacosmetics.lv

Es biju plānojusi iekļaut arī Kiehl’s produkciju, it sevišķi tāpēc, ka pirms pāris gadiem viņi atvēra veikalu Stockmann, bet tā kā nevarēju atrast viņu kosmētikai, krēmiem sastāvu mājaslapā (man patīk zināt, ko es lietoju!) un izlasīju šo rakstu (angļu val) un uzzināju nedaudz vairāk, sapratu, ka Kiehl’s produkti manu kosmētikas plauktu nesasniegs.

Tāpat arī, es biju ieinteresēta izmēģināt Bobby Brown kosmētiku, bet arī Bobby Brown izmanto savos produktos parabēnus un citas lietas, tā kā pagaidām atmetu arī šī brenda iekļaušanu ikdienas kosmētikas sarakstā.

BET! Tā vietā apsveru Clarins un NARS produktu iegādi. Es gan īsti nezinu, vai NARS kosmētiku var nopirkt Latvijā, bet šie ir divi zīmoli, kurus papētīšu tuvāk. :)

Lūk. Ja zini kādu tiesām labu, ekoloģiski noskaņotu, organiskās kosmētikas zīmolu, lūdzu, lūdzu padalies komentāros!

P.S. Šis ieraksts NAV apmaksāts, visus produktus esmu pati atklājusi un izteicu 100% savu viedokli (jāatzīst, ja rakstam būtu komerciāls raksturs, jebkurā gadījumā viedoklis būtu 100% mans un neietekmēts :) ).

                                 Sveicieni,

                                   Madara

Apdzīvoju arī sociālos kontus – nāc ciemos un tiekamies iekš Instagram vai Twitter! :) Vai sūti man personīgu ziņu uz e-pastu! :)

Share this post with friends! :)
Author

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of