sarkana begonija - look for smile

sarkana begonija

Esiet sveicināti, mani dārgie lasītāji! Piedodiet, ka tik ilgs laiks pagājis kopš pēdējā ieraksta! BET esmu atgriezusies uz īstā ceļa, tā kā, turpinām virzīties! :)

Šajā ierakstā es domāju vienkārši dalīties ar to, kas jauns pēdējā laikā. Ilustrācijām pievienoju skaistus attēlus, tāpat – priekam. :) Lūk, begonija bija dāvana sieviešu dienu un kopš tā laika zeļ un plaukst saulītē. Pēdējā laikā es izbaudu svaigus ziedus mājās daudz vairāk, nekā kādreiz. Vecums? :D Pirms tam svaigi ziedi noteikti nenesa man tik daudz prieka, kā tagad. Varbūt mana dzīve vienkārši bija aizraujošāka, ka sajūsmināties par puķēm nebija nepieciešams. Vai arī es esmu sākusi vairāk novērtēt mazos dzīves sīkumus. Jebkurā gadījumā, es ceru, ka otrais variants ir pareizais.

godži ogas - look for smile

godži - look for smile

godži ogas

Nesen draudzene pacienāja mani ar godži ogām un tagad tās ir kļuvušas par manu mīļāko uzkodu. Es zināju par tām jau pirms tam, bet, kad pirmo reizi tās pagaršoju, man it nemaz nepatika, tāpēc arī nebiju vairāk mēģinājusi līdz pāgājušajai nedēļai. Internetā izlasīju (jup, pats uzticamākais avots! ;) ), ka godži ogas satur daudz minerālvielas, vitamīnus, aminoskābes (ieskaitot neaizstājamās!), godži ogas ir labas aknām un nierēm, tāpat arī redzei un asinsrites sistēmai. Un tās palīdz palikt jaunam un dzīvīgam. Tas, protams, nav viss, ko šīs maģiskās ogas piedāvā, bet sīkāk jau varat paši lasīt dažādos interneta avotos. ;) Ah, un šie mūsdienu paaudzes ēdieni, kas ir SUPER ēdieni! Es runāju par, jā, godži ogām, Čia sēklām, macca pulveri.. Un jaunais trends diedzēt graudus un dzert smūtijus. Mēs ēdam dīvainas lietas, tikai tāpēc, ka tajās ir daudz uzturvielu. Es tikai norādu uz tendenci, ka būt veselīgam ir stilīgi mūsdienās. ;) Ja tu to nepacel kādā ļoti ekstrēmā līmenī, dažreiz ir labi iederēties masā, vismaz šajā piemērā ar veselīgiem produktiem. :)

ūdens ar citronu

ūdens ar citronu

ūdens krūze ar citronu saulē

Mana personīgā pēdējā laika tendence ir dzert vairāk tīra ūdens. Es lejuplādēju aplikāciju, kas izrēķina, cik daudz ūdens man dienā būtu jāizdzer un es varu izvēlēties pievienot dzērienu, ko tikko esmu lietojusi un tad aplikācija piepilda manu virtuālo ķermeni ar ūdeni vai samazina to (ja esmu dzērusi tēju, kafiju, gāzētos dzērienus utt). Bija diezgan interesanti pasekot līdzi manam ūdens uzņemšanas režīmam šīs divas dienas. :D Bet jebkurā gadījumā, es guvu ieskatu, cik daudz ūdens man ikdienā būtu jāizdzer. Gandrīz pa tēmu, kafija pēdējā laikā ir negaršīga. Es nezinu kāpēc. Kafijas kafejnīcā dabūju 99% pienu un 1% kafijas, tas ir par traku pat priekš manis, vieglu kafiju cienītājas (varbūt vairs ne?)! Pat kafija mājās vairs negaršo kā kādreiz. Mēs izmēģinām jaunu kafijas veidu, varbūt tur tas āķis. Kaut ko neparastu ar vaniļu un kakao garšām/smaržām. Laikam jau vecā labā kafija ar kafijas garšu priekš manis laikam der labāk. :)

Tas, nu, būtu arī viss. Diezgan ikdienišķi, vai ne? Ceru, ka aizraujošākas tematikas raksti turpinājumā sekos! :) Bet es būtu ļoti priecīga dzirdēt, kas jauns tev un kādus jaunus veselības pasākumus esi uzsācis/-usi? :)

                              Sveicieni,

                                  Madara

Share this post with friends! :)
Author

Leave a Reply

4 Comments on "Veselība un citi zvēri"

avatar
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Sigita Paula
Guest

Ieinteresēji mani ar tām ogām. Šķiet, ka nemaz neesmu tādas ēdusi. Būs jānogaršo. :)
Par ūdeni arī nesen aizdomājos vairāk, jo lasīju rakstu (jā, arī no drošākā avota – interneta!;) ), kā mainīt ēšanas paradumus atbilstoši katram gadalaikam. Un tā nu aizdomājos, ka vairāk jādzer ūdens ar citronu, lai radītu to sārmaino vidi organismam, un drīz jāsāk pamazām pāriet uz svaigiem dārzeņiem un salātiem.
Un paldies par aplikācijas reklāmu – tūlīt lejuplādēšu arī savā telefonā! :)

Madika
Guest

Man joprojām godži negaršo, bet es cenšos sevi peiradināt pie tās garšas :)
Es arī cenšos dzert vairāk ūdeni+bērzu, kļavu sulas tagad, jālieto laikam būs vairāk sāls, lai tas momentā nepamestu manu ķermeni :D
Pēc Tava padoma, esmu vairāk sākusi stiept muskuļus-vairāk kā parasti,tā kārtīgāk, vismaz sajūtu līmenī-ļoti labi, nejūtos arī tik stīva vairs :))
Un tūlīt meklēšu rokā to aplikāciju-izklausās aizraujoši :))