Sieviete melnā, stikla atspīdums fonā - blogs - Lookforsmile.com

Es nespēju noticēt, ka jau ir novembris! Laiks skrien tik strauji uz priekšu, ah, par to es varētu runāt un runāt un nebeigt brīnīties. Vai Tev arī liekas, ka laiks bērnībā gāja lēnāk un vienu dienu vienkārši uzņēma tempu? Šķiet, ar mani tas notika 14 gados. Atceros, ka tā bija pirmā vasara, kas paskrēja vēja spārniem. Tajā laikā es izmantoju čatošanas platformas (kuras, man šķiet, mūsdienās vairs nepastāv) un viens nejaušs, pirmo reizi satikts čatotājs (vecāks un vairāk pieredzējis, jāpiemin) man teica: “Tieši tāpat kā šī vasara paskrēja neaptverami ātri, tā paskries visa dzīve – ļoti, ļoti ātri.”.

Lūk! Izbaudi mirki un dzīvi! Vārdi, ko vieglāk pateikt nekā izpildīt, vai tomēr nē?

    Sieviete melnā - blogs - Lookforsmile.com

Sieviete viscaur melnā ar masīvu rotu - blogs - Lookforsmile.com

Pāris vārdi arī par vizuālo tēlu. Pirmkārt, nekad neesmu domājusi, ka esmu īpaši stilīga vai spējīga salikt kopā modīgas, nepārspējamas apģērbu kombinācijas. Tomēr, jau no bērna kājas esmu domājusi par to, ko velku mugurā un tas nekad nav bijis mazsvarīgi. Līdz ar to nolēmu arī blogā tomēr atstāt vizuālā tēla ierakstus. Tātad, par pašu tērpu. Šajā viscaur melnā kombinācijā devos uz modernās mākslas (audiālu) koncertu. Kaunīgi varu teikt, ka pēc pirmā priekšnesuma devos prom, jo tas bija pārāk radošs priekš manis. Cilvēki, kas noskatījās koncertu līdz beigām, teica gan, ka vēlāk performances uzlabojās un bija pat patīkamas un baudāmas. Bet, tā vietā man bija lielisks vakars ar draudzeni, ko es tiešām nenožēloju!

Sieviete melnā apģērbā - blogs - Lookforsmile.com

Melnā apģērbā sieviete - blogs - Lookforsmile.com

Otrkārt, gribēju tikai pieminēt, ka zeķubikšu vietā uzvilku legingus (vēsā laikā dēļ), bet, man liekas, ka kopējais tēls izvērtās tīri labs, tā kā.. nekāda vaina! :)

sieviete melnā, svārkos un blūzē - blogs - Lookforsmile.com

Sieviete melnā - blogs - Lookforsmile.com

Un uz beigām pāris paplūdušas, bet, pēc manām domām, dzīvespriecīgas griezošās bildes. :)

Sieviete melnās drēbēs - blogs - Lookforsmile.com

Nu, lūk! Nebaidies un dalies ar savām atziņām par laiku un tā ātro vai lēno tempu komentāros! Ja nav filosofiska noskaņojuma, tad ar prieku dzirdēšu, kādas ir Tavas attiecības ar viscaurmelniem ietērpiem! :)

                            Sveicieni,

       Madara

.

Paldies fotoaparāta operatorei Zanei! :) Zanei ir lielisks talants uz skaistu kadru noķeršanu, ja interesē vairāk, ieskaties viņas Instagram @the.zane . :)

Share this post with friends! :)
Author

Leave a Reply

2 Comments on "Viscaur melnā"

avatar
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Madika
Guest

Tev tik ļoti piestāv melnā krāsa, tikai spilgtas sievietes “nepazūd” uz melnas krāsas fona! ;))